KUCHYNE FRAXIS

VYBERTE SI Z 3 CENOVÝCH KATEGÓRIÍ

Express1

EXPRESS

Pomerne lacné a rýchlo dodateľné kuchyne (pozor dodávané v demonte a montáž je za príplatok)

S10-11_Pia506_M_12157_curry

Premium

Nová rada kuchýň určená pre tých najnáročnejších. Dokonalé prevedenie a funkčnosť. Dodávané v zmontovanom stave. 

Chute sú odlišné – v každom ohľade!

 

V reálnom svete existujú jedlá, ktoré vedia zachytiť celú ich paletu. Ale prečo dať kreativite voľnú ruku iba v prípade, keď ide o jedlo? Objavte dokonalý recept a namiešajte si vašu vysnívanú kuchyňu spolu s nami. Máme pre vás pripravené veľké množstvo nápadov. Získajte kuchyňu podľa svojho osobného vkusu!

Každý sme iný, jedinečný. Každý má svoj vlastný životný štýl, preferencie a svoje vlastné individuálne potreby. V závislosti od toho, v akej fáze života sa človek nachádza, má rôzne požiadavky na svoj domov. Predstavíme vám kuchyne, ktoré môžu byť plánované presne podľa vašich predstáv. Takže sa budete cítiť v kuchyni ako doma každý deň.

Zakúpenie nového vybavenia kuchyne je výnimočný krok a mal by sa starostlivo naplánovať. V skutočnosti, než začnete plánovať, budete potrebovať tú správnu inšpiráciu a spoľahlivé informácie o všetkých aspektoch svojej kuchyne. Zostavujeme rôzne typy kuchýň, využívame zaujímavé elementy, farby a povrchové úpravy, špeciálne architektonické riešenia, vysoko kvalitné kuchynské technológie a všestranné príslušenstvo. Pomôžeme vám byť dobre informovaní skôr, ako začnete plánovať podrobnosti. Či už hľadáte moderný vzhľad, kuchyňu inšpirovanú prírodou alebo čistý dizajn – máme pre vás riešenie. 

2
premium

Zaručená unikátnosť

 

Dramatické kontrasty alebo jemné svetlo? Široká škála farieb a odtieňov vám ponúka množstvo vlastných kombinácií. Bez ohľadu na to, či si preferujete monochromatické riešenie s odstupňovaním odtieňov tej istej farby alebo výrazný kontrast – v kombinácii prírodných odtieňov alebo žiarivých farieb – pri vašich farebných a materiálových konceptoch si môžete byť istý, že u nás nájdete ten, ktorý vám vyhovuje.

V posledných rokoch pomohli naše farebné koncepty v mnohých kuchyniach vytvoriť jasnejšie, sviežejšie a odvážnejšie prostredie. Rozširovanie tohto farebného a dekoračného systému nám umožnilo povzniesť kreativitu na vyššiu úroveň. Rozsiahla škála typov nábytku, skríň, políc, dvierok a mnoho ďalšieho, nám umožňuje navrhnúť akékoľvek kuchynské riešenia, a to ešte všestrannejšie. Popustite uzdu svojej fantázií a prineste farebný nádych do vašej kuchyne!

V každom prípade vám radi poradíme a pomôžeme spraviť ten správny krok. Sme otvorení vašim nápadom a veríme, že spoločnými silami zútulníme vaše bývanie a naplníme vaše očakávania. Už teraz sa tešíme na našu ďalšiu spoluprácu.

Máte na nás nejaké otázky ?

Napíšte nám a my Vám radi poradíme

coffee

Naši partneri

Drezy a batérie

Spotrebiče

Pracovné dosky a elektrické zásuvky