O nás

Názov spoločnosti FRAXIS je odvodený z latinského Fraxinus, čo znamená jaseň. Jaseň je považovaný za najzdravšiu a najkrajšiu drevinu na Slovensku. Práve pre tieto jeho vlastnosti sme sa rozhodli pomenovať firmu po tomto majestátnom strome. Firma FRAXIS Vám ponúka komplexné riešenia v oblasti návrhu, dodávky a montáže interiérov.

Chcete mať vkusne, zaujímavo a podľa Vašich predstáv zariadený interiér alebo exteriér? Príďte do našej predajne alebo si dohodnite stretnutie s našimi odborníkmi a Vaše sny sa v priebehu niekoľkých týždňov stanú realitou.

S50-51_Speed271_243_12584

Široký sortiment

Ponúkame komplexné riešenia v oblasti návrhov, dodávok a montáže kuchynských liniek, obývacích zostáv, detských izieb, atypického nábytku, ktorý je vyrobený podľa požiadaviek zákazníka. V ponuke ďalej nájdete stoly, stoličky, rohové lavice, vstavané skrine a iné komponenty, pochádzajúce od renomovaných výrobcov. Široké možnosti výrobných partnerov dávajú zákazníkovi takmer neobmedzené množstvo možností a riešení konkrétneho priestoru. Zákazník si má možnosť vybrať nielen zo širokej palety už uvedených výrobkov, ale aj z bohatej ponuky drezov, batérií, kuchynských elektrospotrebičov – zabudovateľných alebo voľne stojacich a rôznych ďalších doplnkov.

Módny dizajn

Ponúkame komplexné riešenia v oblasti návrhu, dodávky a montáže interiérov na celom území Slovenska a v zahraničí. Vkusne, zaujímavo a podľa konkrétnych predstáv klientov sú našimi odborníkmi zariaďované interiéry aj exteriér. Našim mottom je: „Takmer každá požiadavka zákazníka z oblasti dizajnu a technológií je splniteľná“. V prípade, že zákazník nemá jasnú predstavu o tom, čo by chcel, skúsení dizajnéri navrhnú niekoľko riešení, z ktorých si môže vybrať každý. V priebehu niekoľkých dní tak predstava dostáva jasné kontúry a je možné ďalej reálne pracovať.

Prečo sme lepší ako ostatní

Kvalita je prvé slovo, ktoré odzrkadľujú naše kuchynské linky. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a veľkou odolnosťou voči viacerým druhom poškodenia za čo môže hlavne technologický postup pri výrobe a kvalita materiálov. Sú testované a hodnotené prísnymi normami pri záťažových testoch, kde musia zvládať 80 000+ cyklov pričom bežná norma je približne 20 000 – 40 000 cyklov. Túto kvalitu garantuje niekoľko značiek kvality či už národných alebo medzinárodných.

Komplexné riešenia

Grafickým návrhom a objednaním žiadaných komponentov práca spoločnosti FRAXIS u klienta nekončí. Súčasťou konkrétneho projektu je okrem montáže aj demontáž „starého“ interiéru, ktorá je zabezpečená externými partnermi – demontáž, odvoz a likvidácia „starého“ interiéru, stavebné a opravné práce, obklady stien, elektroinštalačné, vodoinštalačné a kurenárske práce, ako aj iné činnosti spojené s realizáciou projektu a rôzne ďalšie doplnkové služby. Príďte si vybrať svoj nový nábytok a doplnky do vzorkovej predajne vo Zvolene.

S54-55_Arte543_M

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať